Нейрон eHealth

Нейрон eHealth

Медична реформа в Україні – важливий крок до впровадження Європейської моделі соціально-політичного устрою в Україні.

В разі успішної реалізації медичної реформи країна має отримати високорозвинену медичну інфраструктуру, підвищення соціального статусу медпрацівників, забезпечення громадян медичним обслуговуванням комерційного рівня за рахунок державних дотацій. Детальніше про медичну реформу можна дізнатися з офіційних джерел:

Одним з найважливіших кроків впровадження медичної реформи є інтеграція медичних установ в єдиному інформаційному полі з централізованим банком даних. Така інтеграція зробить можливим контроль за розподіленням коштів, процесом лікування, видачею рецептів. Загальний доступ до медичних даних пацієнта зробить процес лікування абсолютно прозорим, а сам пацієнт з легкістю зможе звертатися за консультацією до будь-кого зі спеціалістів.

МІС Нейрон активно підтримує наміри країни розвиватися та рухатися вперед. Ми раді внести свій вклад до впровадження державної інформаційної системи e-Health, адже поєднання держави з бізнесом є запорукою стабільності і високих стандартів у будь-якій сфері, а медицина потребує цього чи не найбільше.