Медична інформаційна система

Медична інформаційна система

Бездоганна і високоефективна робота Вашого медичного закладу, зручність і комфорт для пацієнтів, якщо це Ваша мета, то медична інформаційна система Нейрон – це вірне рішення для Вас.

Наш програмний продукт розроблений у тісній співпраці з багатьма клініками. Використовуючи широкі можливості сучасних IT-технологій, «Нейрон» оптимізує роботу медичного персоналу, удосконалить організаційно-управлінські процеси в лікувальному закладі.

В результаті застосування «Нейрона» у Вашій установі:

  • Лікарі почнуть працювати на більш високому рівні, маючи швидкий доступ до необхідної інформації і можливість приділяти більше часу пацієнтам;
  • Зникнуть черги пацієнтів в реєстратурі і перед кабінетами;
  • Оптимізується управління установою;
  • Формувати медичну звітність стане легше і швидше;
  • Збільшиться завантаження лікувальних приміщень, підвищиться рентабельність послуг, що надаються пацієнтам;
  • Підвищиться задоволеність пацієнтів від перебування у Вашій установі.

Медична інформаційна система «Нейрон» ефективно працює як в медичному кабінеті з одним комп'ютером, так і в великій клініці з великою кількістю робочих місць. Однією з переваг нашої системи є те, що Ви можете збільшувати число робочих місць поступово, крок за кроком охоплюючи нові структурні підрозділи.

«Нейрон» росте разом з вами!

Впровадивши у себе «Нейрон», Ви щодня будете отримувати задоволення від нового рівня роботи Вашої установи. Але світ не стоїть на місці, все розвивається і рухається вперед. Ми планомірно вдосконалюємо наш продукт, з огляду на тенденції розвитку медичної галузі. Регулярно проводимо зустрічі з користувачами, на яких детально обговорюємо нюанси роботи системи, враховуємо побажання і пропозиції щодо її подальшого розвитку.

Підтримка клієнтів в ефективному використанні медичною інформаційною системою «Нейрон» - важлива частина нашої фірмової політики.