Персональна електронна медична карта пацієнта

Нинішній час є століттям стрімкого розвитку інформаційних технологій. У нашому світі все поступово стає електронним. Інформатизація не пройшла і повз галузь охорони здоров'я. Зараз в лікарнях і поліклініках повсюдно використовуються комп'ютери, щоправда, вони не завжди налаштовані на ефективну і плідну роботу. Персональна електронна медична карта пацієнта покликана реорганізувати роботу реєстратури, а також підвищити якість наданої медичної допомоги. Використання сучасної медичної інформаційної системи «Нейрон», яка до того ж постійно розвивається, надасть вам ряд переваг, але в даній статті ми розповімо вам про модуль, який включає в себе електронну карту.

Якщо спробувати дати визначення персональній електронній медичній карті пацієнта, то по суті ми зрозуміємо, що це аналог звичайного паперового варіанту амбулаторної картки. Переваги використання такого варіанту карти на відміну від звичайного очевидні. В першу чергу, це база даних, яка містить всю необхідну і важливу медичну інформацію. Лікар в будь-який момент може звернутися за потрібними йому даними – дізнатися про хвороби, якими хворів пацієнт раніше, які препарати йому призначалися, хто і коли проводив лікування. Використовуючи такий формат карти фахівець веде електронну історію хвороби, яка може містити як тестову інформацію, так і графічні дані. Безсумнівним плюсом комп'ютеризації реєстратури є той факт, що виключається можливість втрати даних - вони надійно захищені і надаються тільки в разі, якщо користувач надав дозвіл на її використання.

Використовуючи інформаційну систему «Нейрон», а також/зокрема персональну електронну медичну карту пацієнта, яка входить до її складу, фахівці значно заощадять час прийому і зможуть контролювати виконання призначень, що допоможе підвищити сервіс будь-якого лікувально-профілактичного закладу. Пацієнт так само отримає ряд переваг: позбудеться від необхідності контролювати збереження паперових карт, а також зможе спостерігати динаміку змін свого здоров'я. МІС «Нейрон» - програма для медичних установ, які прагнуть до розвитку і хочуть крокувати в ногу з сучасністю.

Замовити консультацію

Менеджери дадуть відповіді на всі питання та підготують комерційну пропозицію.