Медичні інформаційні системи

Ця стаття розповість Вам про ефективний спосіб їх впровадження. Чому це питання сьогодні так актуальне? Перш за все, МІС є ефективним інструментом адміністративного управління медичними закладами, суворого контролю якості послуг, що надаються, надійним помічником всього персоналу. Сучасні системи охоплюють цілий комплекс завдань і функцій завдяки вбудованим засобам управління. Так, комплексна МІС має в своєму арсеналі функції управління фінансами, автоматизовану реєстратуру, багатофункціональний лікарський кабінет і безліч інших засобів для спрощення всіх основних дій.

Про користь і переваги медичних інформаційних систем статті вже написані в багатьох виданнях. Однак стрімкий розвиток сучасних технологій відкриває все нові грані їх можливостей, при цьому використовуючи вже наявні ресурси. Що це означає? Говорячи простою і зрозумілою мовою, сьогодні комплексні системи для лікарень і клінік, санаторіїв та стоматологічних кабінетів, приватних лікарів і великих поліклінік навчилися виконувати найскладніші функції. Сьогодні Ви можете миттєво отримати оперативну інформацію по будь-якому пацієнту, стежити за перебігом його хвороби під час лікування, а також про лікарські призначення і їх виконання.

Можливість постійного доступу до інформації та контроль для керівників є невід'ємним способом поліпшення якості послуг, що надаються. Завдяки нашій МІС «Нейрон» стежити за призначеннями лікарів, їх виконанням і наданням послуг будь-яким співробітником – елементарна задача, яка не займе багато часу. Крім виконання безпосередніх обов'язків, в системі «Нейрон» доступний контроль комерційної ефективності співробітників, графік відвідування і багато іншого.

За допомогою нашої МІС «Нейрон» Ви зможете значно підвищити ефективність роботи медичної установи, домогтися лояльності пацієнтів, легко формувати фінансову звітність і оптимізувати процеси управління. Впевнені, що тепер Ви знаєте більше про медичні інформаційні системи, а ця стаття допоможе зробити правильний вибір!

Замовити консультацію

Менеджери дадуть відповіді на всі питання та підготують комерційну пропозицію.