Переваги інформаційної системи Нейрон для лікаря

Переваги інформаційної системи Нейрон для лікаря

Скільки разів на Вашому медичному закладі були проблеми з втратою або пошуками по кабінетах різних лікарів медичних карток пацієнтів, результатів обстежень або консультативних висновків?

Скільки часу Ви зараз витрачаєте на складання консультативних висновків або протоколів обстежень? Використовуючи механізми автоматизації введення даних, Ви зможете істотно збільшити швидкість підготовки таких документів за рахунок використання складених Вами шаблонів фраз і інших готових форм введення даних. Пацієнту потрібно видати виписку з курсу лікування, консультативний висновок? На підготовку будь-якого з цих документів Ви витратите не більше пари хвилин!

Ваш особистий графік запису на прийом на будь-яку дату завжди буде в актуальному стані.

Ви самі зможете записувати пацієнта як на повторний прийом до себе, так і на консультації чи обстеження до інших лікарів. Навіщо це вам? Пацієнт після першої консультації приймає рішення, буде він проходити лікування або залишить його «на майбутнє» (часто це відбувається при хронічних захворюваннях). Однак пацієнт, якому на конкретний час вже призначений прийом, не зважиться порушити графік лікування або обстеження.

За допомогою МІС «Нейрон» Ви зможете зробити свою працю набагато більш ефективно!